Kelen SC: Bravúrral és elképesztő góllal kezdték az idényt - videó

A Kelen SC a tavasszal még NB II-es Budaörs otthonában három gólt szerzett Bordán Csaba vezetőedző bemutatkozó mérkőzésén.

Rögtön nehéz feladat várt az NB III-as rajton a Kelen SC-re, hiszen a nemrég még másodosztályú Budaörs otthonában kezdte az idényt.

Az első nagyobb helyzet a hazaiak előtt adódott, de a vezető találatot már a Kelen jegyezte a 23. percben, egy jobb oldali beadás után Babinszky a kapufa segítségével talált a kapuba (0-1). A folytatásban a debütáló új vezetőedző, Bordán Csaba csapata lendületben maradt és akár háromszor is növelhette volna az előnyét.

Ez végül a második játékrész elején össze is jött: a 48. percben Pintér a saját tértfeléről(!) szerzett nagyszerű gólt, alaposan meglepve a hazaiak kapusát (0-2).

Hamar jött azonban a budaörsi szépítés Szamosi révén (1-2), de hiába ment az egyenlítésért a Budaörs, a 85. percben, egy remek kontra végén Tímári egy újabb góllal lezárta a mérkőzést (1-3).

NB III, Nyugati csoport, 1. forduló:

Budaörsi SC - Kelen SC 1-3 (Szamosi 52., ill. Babinszky 23., Pintér 48., Tímári 85.)